Jana Kalvodová, JK BUS

Lázeňské Trio

kufr

Termín:12.09. (So) - 13.09. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:926454

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 990 Kč

Poloha
Lázně neléčí jen díky svým minerálním pramenům a ozdravným procedurám, ale taktéž svou atmosférou, kterou bychom mohli přirovnat k oáze klidu. Romantické promenády, luxusní architektura, překrásné sady a parky.....to vše najdete v našem zájezdu. A jako zlatá tečka na závěr návštěva muzea Jana Bechera s ochutnávkou.
Program
1. den: Odjezd v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Františkových lázní, společná procházka městem. Odpoledne přejezd do Mariánských Lázní, společná procházka městem, kde si prohlédnete okouzlující domy a hotely. Projdeme kolonádou, která na vás dýchne prvorepublikovou atmosférou a seznámíme se s širokou nabídkou minerálních pramenů. Projdeme se místními parky a sady. Dále projdeme kolem kolonády Karolínina a Rudolfova pramene až k budově Nových lázní, která byla vystavena podle vzoru slavného kasina v Monte Carlu. Zde se nachází Římské lázně, které je možno po objednání navštívit. Odpoledne ubytování v hotelu a následovat bude individuální volno. Ve večerních hodinách se společně vydáme ke zpívající fontáně, jejíž večerní představení bývají doplněna i barevnými světly.
2. den: Po snídani odjedeme do nejslavnějších českých lázní, Karlových Varů. Zde uvidíte romantickou Sadovou kolonádu, monumentální Mlýnskou kolonádu, dřevěnou Tržní kolonádu i moderní Vřídelní kolonádu s nejznámějším pramenem Vřídlem. Zajisté vás nadchne malebná výstavba domů kolem říčky a zájemci mohou ochutnávat horké minerální prameny. Následovat bude individuální volno na oběd, popřípadě jej můžete využít k procházce ke skále se sochou kamzíka, který je jedním ze symbolů města. Odpoledne navštívíme muzeum Jana Bechera s procházkou historickými sklepy i ochutnávkou slavného likéru ((Becherovka Original, Lemond, KV14, Cordial). V podvečer odjezd do Prahy.
Cena zahrnuje
Autobusovou dopravu
Ubytování se snídaní
Služby průvodce
Cena nezahrnuje
Vstup do muzea Jana Bechera 180 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj
Cestovní a úrazové pojištění
Nástup / Výstup
PRAHA - 6:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN - 6:45 ČERPACÍ STANICE OMV
PLZEŇ - 7:30 ZASTÁVKA MHD OC ČERNICE

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Lázeňské Trio

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary

termín:12.09. (So) - 13.09. (Ne) 2020 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Lázeňské Trio
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Vega Tour, s.r.o. IČO: 62917072
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...