Jana Kalvodová, JK BUS

Hledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam

kufr

Termín:15.05. (So) - 22.05. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:874507

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 17 999 Kč 14 769 Kč

Harmonogram
1. den: Přílet do Marsa Alam, transfer z letiště a ubytování v hotelu s all inclusive.   2. den: Individuální volno s hotelu s programem all inclusive.
3. den: Po snídani check-out z hotelu a odjezd autokarem do Asuánu. Prohlídka Asuánské přehrady, považované za jeden z novodobých zázraků techniky 20. století, dále prohlídka Philae. Oběd na lodi a odpoledne návštěva botanické zahrady, kde se nacházejí vzácné druhy ptáků a rostlin. Večeře a nocleh na lodi. 
4. den: Snídaně a plavba směr Edfu, k městu, které v minulosti leželo na obchodní cestě vedoucí Arabskou pouští k Rudému moři. Prohlídka Edfu. Poté oběd na lodi a plavba do Kom Ombo s návštěvou chrámu. Pokračování cesty do Luxoru, večeře a nocleh na lodi. 
5. den: Po snídani na lodi návštěva Luxoru - města v jižní části starověkých Théb, na východním břehu Nilu. Návštěva chrámu v Luxoru, který byl vystavěn na počest Amenhotepa III. a chrámů v Karnaku. Oběd na lodi. Prohlídka Údolí králů - pohřebiště egyptských králů s 64 hrobkami vytesanými do skály. Prohlídka chrámu královny Hatšepsut s pozoruhodnými reliéfy, které zobrazují běžný i náboženský život. Přejezd k Memnonovým kolosům. Večeře a nocleh na lodi. 
6. den: po snídani transfer autokarem do Marsa Alam, ubytování v hotelu s all inclusive, volný program. 
7.den: pobyt v hotelu s all inclusive v Marsa Alam, volný čas k odpočinku. 
8. den: dle času odletu transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

V ceně zahrnuto
* 3 noclehy s plnou penzí během plavby na lodi 5*, 4 noclehy s all inclusive v hotelu 3* v Marsa Alam * stravování dle programu zájezdu * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery letiště - hotel -letiště, * česky/slovensky hovořícího průvodce * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Doplňující informace
Informace: Informace: - minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 8 osob. - změna programu dle aktuální situace v místě vyhrazena. Cena nezahrnuje: - vstupní víza do Egypta (k zakoupení po příletu za cca 25 USD) - povinné vstupy do památek během programu splatné na místě u průvodce - 225 USD/osoba. Dítě má do 11 let má slevu 50%. Spropitné (místní personál, průvodce, řidiči) cca 40 USD / osoba vč. dětí, splatné po příjezdu na místě.
Výhody
* Exkluzivně u Čedoku:  Prodlužte si dovolenou v Egyptě a zarezervujte si navazující pobyt u moře v hotelu dle Vašeho výběru.

Hledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam

destinace: Egypt, Poznávací zájezdy - Egypt, Egypt

termín:15.05. (So) - 22.05. (So) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Hledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...