Jana Kalvodová, JK BUS

Petrohrad - klenot na Něvě letecky - Advent

kufr

Termín:15.12. (Út) - 19.12. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:888557

Doprava:Letecky

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 22 990 Kč

Poloha
+ Briliantová klenotniceJedinečný zájezd do Petrohradu, v jehož průběhu poznáme nejen světoznámé památky a přepychové paláce, ale budeme mít i exkluzivní možnost navštívit Briliantovou a Zlatou klenotnici. Poznejte s námi bílou poduškou pokryté pohádkové město, skvostný palác v Petrodvorcích, Jantarovou komnatu, velkolepé stavby odrážející majestátnost ruského impéria.
Program

1. den
Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, odpoledne po příletu transfer na ubytování. Procházka po Něvském prospektu. Možnost návštěvy Aquatoria Petra Velikého, kde se na rozlehlých modelech seznámíme s představou zakladatele města o jeho budoucím vzhledu i realitě.
2. den
Autokarový výlet do Petrodvorců – prohlídka ruského Versailles - zámku, založeného na břehu Finského zálivu Petrem Velikým na odiv všem návštěvníkům Ruska. Projížďka po umělé šíji přes Finský záliv se zastávkou na ostrově Kronstadt, který sloužil jako vojenská i námořní základna. Jeho dominantou je tzv. Mořský chrám, zasvěcený sv. Mikuláši. Projížďka severozápadní, moderní částí Petrohradu s vyhlídkou na 462 m vysoký nejvyšší mrakodrap Evropy Lakhta Centr a jeden z nejnovějších fotbalových stadionů Zenit Arena pro 80 tisíc diváků. Zastávka u křižníku Aurora, symbolu Velké říjnové socialistické revoluce. Volno k procházce v centru města.
3. den
Dopoledne zahájíme prohlídkou nejkrásnějších petrohradských chrámů. Spasitel na krvi, postavený na místě skonu cara Alexandra II., je krásnou ukázkou kostela starého ruského stylu s rozlehlými mozaikami. Katedrála sv. Izáka je druhou nejvyšší pravoslavnou katedrálou na světě, nepřehlédnutelná svou kopulí, zdobenou pravým zlatem. Z její kolonády je možné kochat se vyhlídkou na celé město. Odpoledne strávíme v nejstarší části města – Petropavlovské pevnosti, kde navštívíme katedrálu sv. Petra a Pavla s hrobkami ruských carů.
4. den
Světoznámá Ermitáž v Zimním paláci. Bezkonkurenční expozice a sbírky uměleckých předmětů, carských interiérů, exkluzivní možnost navštívit BRILIANTOVOU a ZLATOU KLENOTNICI a protilehlou budovu Generálního štábu. Jusupovský palác, jeden z nejkrásnějších paláců Petrohradu , kde údajně přišel o svůj život zhýralý Grigorij Rasputin. Volno k procházce v centru města.
5. den
Ráno odjezd do Carského Sela k prohlídce Kateřinského paláce se slavnou Jantarovou komnatou. Po prohlídce odjezd na letiště. Odlet v odpoledních hodinách, návrat do Prahy v odpoledních hodinách.
Ubytování
hotel
Stravování
snídaně
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna do 15 000 Kč
připojištění vyššího storna do 40 000 Kč
vstup Carskoje Selo i Jantarová komnata (cena zahrnuje vstup do zámeckého parku, zámku i návštěvu Jantarové komnaty vč. povinného místního průvodce a sluchátek) - nutná rezervace předem v CK min. měsíc před odjezdem (ruský partner však rezervaci potvrdí až 14 dní předem, nebude-li, bude částka klientovi obratem vrácena)
balíček vstupů: Briliantová klenotnice, budovy Generálního štábu, Ermitáž a Zimní palác vč. povinného průvodce a sluchátek - nutná rezervace předem v CK - min. 2 měsíce před odletem
5x večeře
1/1 pokoj povinný při nedoobsazení
vízum do Ruska - od září 2019 je možné si vyřídit na http://electronic-visa.kdmid.ru pro Petrohradskou oblast elektronická víza indiv. Tato víza jsou zdarma. Za poplatek 150 Kč/os. vyřídí víza CK. Potřebné info obdržíte 1 měsíc před odjezdem.
Doprava
letecky
Cena zahrnuje
-leteckou dopravu Praha - Petrohrad - Praha
-letištní taxy
-transfery z / na letiště
-dopravu autokarem na výlety - Petrodvorce, Puškin
-4x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
-4x snídani
-průvodce

Petrohrad - klenot na Něvě letecky - Advent

destinace: Rusko, Poznávací zájezdy - Rusko, Rusko

termín:15.12. (Út) - 19.12. (So) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Letecky /

strava: Snídaně

Petrohrad - klenot na Něvě letecky - Advent
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...