Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Úvod > O společnosti

Cestovní kancelář JK Bus

JK Bus - specialista na Řecko a řecké ostrovy

Vážení přátelé, dovolte nám představit naši cestovní kancelář JK BUS, která  zahájila svoji činnost v roce 1992 prodejem zájezdů především poznávacích po celé Evropě. V tomto počátku činnosti jsme uspokojili několik tisíc zájemců, kteří  měli touhu poznat nejen historii a současnost měst a států  Evropy ale i přírodní krásy za  konečně otevřenými hranicemi. Jednalo se o zájezdy mnohdy i turistické s nenáročným požadavkem na ubytování avšak velmi populární. V této době jsme využívali každé akce, která se konala v zahraničí abychom mohli umožnit našim klientům nahlédnout do zcela jiné politické struktury oněch navštívených zemí.   

Abychom uspokojili poptávku dalších klientů,  kteří zatoužili strávit své chvíle dovolené u moře tak jsme postupně naši nabídku rozšířili o destinace tehdy nejlépe a nejrychleji dostupné busem či vlastní dopravou. Oblíbenou oblastí se tedy stala Itálie se svým letoviskem Bibione a o několik let později tolik žádané Řecko.V této oblasti, kterou považujete stejně jako my za zajímavou a také z hlediska přírodních krás atraktivní, zůstáváme až do současné doby. Naši nabídku každým rokem doplňujeme o další destinace v Řecku a v současné době můžete vycestovat na Korfu, řecké Pargy, Lefkady, Kefalonie, Zakynthosu, Rhodosu, Kréty, Santorini, Kypru i na Peloponés.  

Již od počátku naší činnosti se snažíme vyhovět zákazníkům v jejich požadavcích zejména na kvalitu poskytovaných služeb. Jedním z hlavních cílů naší CK je zajistit kvalitní ubytování nedaleko pláže, bezproblémovou dopravu, kvalitního zázemí v místě pobytu, dobrý výběr kvalifikovaných delegátů. V neposlední řadě i správný výběr pojištění, které nám zajišťuje ČSOB, a.s.  Plnění a likvidaci případů řeší svědomitě a bez odkladů. Víme, že toto by mělo být již zcela samozřejmé, ale i tímto za skvělou spolupráci s pojišťovnou děkujeme. 

S naší CK JK BUS  se můžete podívat  i do  blízkých zemí jako je Chorvatsko, Španělsko, Itálie, Bulharsko, Turecko ....  Zde  Vám díky našim mnohaletým zkušenostem nabídneme výběr těch osvedčených lokalit z produktů spolehlivých cestovních kanceláří, působících na našem trhu.

Potěší nás také Váš zájem o doporučení  hotelů v Egyptě, Tunisu. Katalogy  Vám rádi  na vyžádání zdarma zašleme. 

Cestovní kancelář JK Bus

 
Facebook