Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Česká republika > Český ráj > LÁZNĚ BĚLOHRAD - LÉČEBNÝ POBYT Zbavte se bolestivých zad a kloubů

  • Doporučujeme

LÁZNĚ BĚLOHRAD - LÉČEBNÝ POBYT Zbavte se bolestivých zad a kloubů

Český ráj - Česká republika

HOTEL  SPA RESORT TREE OF LIFE ****

Poloha

Resort má ideální polohu, leží v těsné blízkosti jezera a je obklopen krásnou okolní přírodou. Spa resort Tree of Life**** je součástí areálu Lázní Bělohrad a.s.

Popis hotelu

hotel nabízí ideální kompozici všech služeb pod jednou střechou. Prostorné kolonádní chodby jsou otevřeny do hotelových zahrad a spojují jak ubytovací a stravovací část tak i prostor všech terapií. Prostorná recepce s lobby barem komunikuje s bufetovým restaurantem Vernissage s letní terasou. Hotel nabízí i zážitkový restaurant Romantica, kde najdete skvělé menu a bohatou vinotéku s víny z celého světa, salonek Sky club a dětský koutek.

Moderní balneologická část resortu dokáže poskytnout komplexní balneologické služby. K dispozici je Organic & Garden Spa, bazén, a Beauty spa (pedikúra, manikúra, kosmetická ošetření). V ubytovací části na Vás čeká 64 prostorných pokojů (3 bezbariérové) a 6 velkých apartmánů. Najdete zde i konferenční místnosti a prostory pro jednání. Resort nabízí množství volnočasových aktivit, za využití infrastruktury celého areálu Lázní Bělohrad a.s.: minigolf, zapůjčení kola, pronájem tenisových kurtů, možnost návštěvy velkého plaveckého bazénu v nedaleké Lázeňské klinice aj.

Vybavení pokoje

pokoje kat. deluxe jsou klimatizované s koupelnou (vana/sprcha), WC, SAT-TV, vysoušečem vlasů, minibarem, internetem - za poplatek, telefonem, trezorem. Každý pokoj má vlastní balkon. Dále jsou k dispozici apartmány - prostorné a komfortní ubytování (na vyžádání - za příplatek). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování: Plná penze

v hotelovém restaurantu Vernissage - snídaně, oběd i večeře - bufet.

Procedury poskytované resortem

diagnostika, rehabilitační oddělení s moderními přístroji, rekondiční cvičení (cvičení v bazénu, hydro-masáže), koupele (vířivé, regenerační přísadové, aj.), masáže (reflexní, klasické, podvodní, aroma masáž, Scen Tao – masáž horkými kameny, čokoládové aj.), zábaly (přírodní rašelinové, parafinové, aj.), přístrojová regenerace, kyslíková a inhalační terapie, speciální ošetření (Starvac - přístrojová modelace problémových partií, Lymfoven - přístrojová lymfodrenáž, Exilis - ultrazvuková liposukce, ošetření celulitidy a obezity, Hydro-Jet aj.), peeling (Hamam-peeling), aj.K wellnessovým procedurám se využívá přírodní kosmetiky BABOR (kosmetické ošetření pleti, těla, pedikúra aj.). Pro rituály (Rituál radosti, Rituál Královny Kleopatry aj.) se využívá čistě přírodní kosmetika Alqvimia.

V Organic Spa (pro osoby starší 10 let) můžou hosté navštívit saunu, sanárium, parní kabinu a Kneippův chodník. Novinkou je venkovní Garden Spa, kde mohou hosté využít finskou saunu, ochlazovací bazének a venkovní sprchu, dále vířivku a Kneippův chodník. Hosté mohou navštívit také bazén s masážními tryskami.

Poznámka

Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu - v ceně pobytu. Pobyt domácích zvířat není povolen. Hotel je nekuřácký, kouření je možné pouze na venkovních letních terasách a ve Sky clubu.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

 7x ubytování s plnou penzí ve Spa resort Tree of Life****

 1x vstupní konzultaci včetně vyšetření EKG

 1x klasickou masáž šíje a zad

 1x masáž na vodním lůžku hydro-Jet

 1x částečnou podvodní masáž

 2x fyzioterapii – individuální cvičení

 1x přírodní slatinný zábal

 1x přírodní slatinný obklad

 2x parafínový zábal rukou

 1x hydromasážní koupel

 1x regenerační přísadovou koupel

 2x ShapeMaster

 3x cvičení v bazénu s hydromasáží

 1x přístrojovou lymfodrenáž Lymfoven

 3x oxygenoterapii dle prof. Ardena

 denně volný vstup do hotelového bazénu

 volný vstup do zóny Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka)

 zapůjčení županu

 parkování pro 1 auto

 lázeňskou taxu

Poznámka

nástupní den: individuálně

první služba: oběd

zpět

 
Facebook