Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Česká republika > Český ráj > LÁZNĚ BĚLOHRAD-SPA víkend

  • Doporučujeme

LÁZNĚ BĚLOHRAD-SPA víkend

Český ráj - Česká republika

Lázně Bělohrad a.s. s více než 125 letou tradicí se nacházejí v poklidném městečku Lázně Bělohrad. Pro společnost Lázně Bělohrad a.s. je charakteristické, že se snaží vytvářet během lázeňského pobytu všem pacientům a návštěvníkům pocit domova. Základním kamenem této filozofie je naprosto individuální přístup ke každému pacientovi. Je to jeden z důvodů, proč se mnozí pacienti stále vrací. Těmi dalšími důvody je kvalitní péče a léčba, která jim v dalším životě tolik pomáhá.

V Bělohradských slatinných lázních je k dispozici několik možností ubytování. Kromě 3 navzájem propojených lázeňských hotelů si lze vybrat z dalších dvou samostatných vil a nedalekého penzionu. 

Hotel Grand je vlajkovou lodí našich léčebných lázní. Tato budova z počátku minulého století nabízí našim hostům komfortní ubytování, stravování, léčení a prostorný bazén. To vše najdete pod jednou střechou

Hotel Anna Marie je moderní, architektonicky zajímavý hotel. S ostatními hotely jej pojí nadzemní koridor, který vám umožní rychlý přesun na jídlo či procedury, aniž byste museli oblékat kabát.

Hotel Janeček je jeden z našich tří velkých hotelů, které jsou využívány pro léčebné i rekondiční pobyty. S hotelem Grand, kde se nachází jídelna i léčebné prostory, jej spojuje krátký vyhřívaný nadzemní koridor.

Vila Karluška*** je kouzelná vilka na okraji parku Bažantnice. Vila má zachované historické schodiště a výhledy přímo do parku. Vila stojí jen několik desítek metrů od hotelu Grand.

Vila Stefanie je zrenovovaná vila se zachovanou originální dlažbou. Vila má velice příjemné pokoje, malou zahradu a stojí jen několik desítek metrů od hotelu Grand.

Penzion Věžička je romantická vila v blízkosti léčebny pro děti a dorost, 200 metrů od hotelu Grand a nedaleko od náměstí. U této vily je malá zahrada a je zde dovoleno ubytovat zvíře.

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlek.

Pro handicapované osoby jsou k dispozici i apartmány

( na vyžádaní)

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Slevy a výhody

SPA víkend

3 dny / 2 noci


Úžasný SPA víkend v lázních Bělohrad v úžasném hotelu Spa resort Tree of Life s úžasnou polopenzí. Navíc můžete využít hotelový bazén a Organic Spa zónu se saunou, sanáriem, Kneippův chodník a parní kabina. Zahřát se můžete v zapůjčeném županu a víkendový pobyt si tak naplno užít.

Cena zahrnuje

2x ubytování s polopenzí, volný vstup do hotelového bazénu, volný vstup do zóny Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka), zapůjčení županu, parkování pro 1 auto, lázeňskou taxu,
Poznámka: nástupní den individuálně

první služba: večeře
Pro pobyty od 02.01.2018 s nástupem od neděle do středy platí sleva 300 Kč / osoba / pobyt.

zpět

 
Facebook