Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Chorvatsko > Dalmácie > Apartmány Maja ***

Apartmány Maja ***

Dalmácie - Chorvatsko

Doporučení

Typická dalmatská vesnička s dobrým zázemím a výhodnou pozicí pro výlety nedaleko od Zadaru. Komfortní ubytování za výhodnou cenu.

Poloha

ve vilové zástavbě nedaleko od centra (cca 30 m), tržnice, obchodů a restaurací se nachází menší rodinná vilka se 2 prostornými apartmány. Cca 300 m od pláže.

Internet

WiFi zdarma.

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., gril s posezením.

Ubytování

díl A: 1. patro: apt. pro 4–6 os. – 2 ložnice – jedna s manžel. lůžkem a druhá se 2 postelemi, obývací pokoj se SAT/TV a rozkl. gaučem pro 2 dosp. os., kuchyňka, klimatizace, koupelna s WC, balkon, apt. pro 4–6 os. – 2 ložnice, každá se 2 postelemi, obývací pokoj se SAT/TV a rozkl. gaučem. 2 patro: apt. pro 2 dosp. os. - kuchyňka, klimatizace, koupelna s WC, balkon. Díl B: 1. patro: nově a moderně zařízené apartmány – apt. pro 4 os. – 2dvoulůžk. ložnice, kuchyňka s jídelním koutem, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, klimatizace, společný dlouhý balkon s přehrazením, apt. pro 2–4 os. – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s rozkl. gaučem pro 1–2 os., jídelním a kuchyň. koutem, koupelna s WC a sprchou, SAT/TV, klimatizace, balkon.

Stravování:bez stravy

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Příplatky

Služby za poplatek: klimatizace 5 EUR/den – splatné na místě, domácí mazlíček možný - platba v ČR, kotviště - platba v ČR, vodní sporty na pláži.

zpět

 
Facebook