Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Chorvatsko > Dalmácie > Apartmány Veljka ***

  • Doporučujeme

Apartmány Veljka ***

Dalmácie - Chorvatsko

Doporučení

Nově vystavený domek s prostornou zastřešenou terasou je ideální pro klienty hledající klid a komfortní prostředí.

Poloha

Apartmány Veljka novější, pěkný, upravený rodinný domek je ideální pro klienty hledající klid a komfortní prostředí. Kryté terasy zajistí hostům příjemné prostředí při posezení venku. Nejbližší oblázková pláž je vzdálena cca 150 m a obchod s restaurací jsou také ve vzdálenosti cca 150 m. Centrum města Vir je vzdáleno cca 3 km. Ostrov Vir leží v severozápadní části Dalmácie a od starobylého města Zadar je vzdálen cca 28 km. S pevninou je Vir spojen mostem.

Pro děti

dětská postýlka 5 EUR/den.

Internet

WiFi zdarma.

Vybavení

pronájem apt./st. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, SAT/TV, parkování, gril.

Ubytování

Přízemí: apt. pro 4-5 osob - se skládá ze 2 dvoulůžk. ložnic, jedna s manžel. lůžkem, druhá s palandou vhodnou pro děti, denní místnost s vybaveným kuchyň. koutem s lednicí s mrazákem, myčkou na nádobí, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC a sprchou a pračkou, zastřešená terasa s venkovním posezením (cca 18 m2) a vlastním grilem na zastřešené terase, 1. patro: apt. pro 4-5 osob - se skládá ze 2 dvoulůžk. ložnic s manžel. lůžkem, denní místnost s vybaveným kuchyň. koutem, lednice s mrazákem, pračka, SAT/TV, klimatizace, možnost přistýlky v jedné z ložnic, koupelna s WC a sprchou, zastřešená terasa, st. pro 2-4 osoby - místnost s manžel. lůžkem a rozkládacím gaučem až pro 2 osoby (doporučujeme pro 2 děti), stůl se židlemi, oddělená místnost s vybaveným kuchyň. koutem, lednice s mrazákem, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC a sprchou, zastřešená terasa o rozloze 12 m2 má vchod z ložnice. U každé ubyt. jednotky na balk./terase k dispozici 2 lehátka.

Stravování:bez stravy

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Příplatky

Služby za poplatek: při příjezdu se skládá vratná kauce ve výši 100,- EUR/apt., klimatizace - 5 EUR/den, použití pračky 5 EUR/cyklus - oboje splatné v místě

zpět

 
Facebook