Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Chorvatsko > Dalmácie > Apartmány Villa Sun ***+

Apartmány Villa Sun ***+

Dalmácie - Chorvatsko

Doporučení

Villa ideální pro větší rodinu nebo partu přátel přímo u krásné pláže bez přítomnosti domácích v domě, se zahradou.

Poloha

Villa Sun se nachází na fantastickém místě přímo u oblázkové pláže Bralići v letovisku Bibinje. Cca 350 m severně je písčito-oblázková zátoka Lipauska. Bibinje se nachází v přímé blízkosti města Zadar, cca 5 km severně se nachází historické centrum.V samotném městečku Bibinje najdete všechny potřebné služby, banky, směnárny, poštu, lékárnu, samoobsluhy, řadu kaváren a restaurací.

Pro děti

Houpačky na dvorku.

Internet

WiFi bezplatně na dvoře

Vybavení

Pronájem apt. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení. Parkovací místo pro 1 os. auto/apt. ve dvoře, gril. Hosté pobývají ve ville sami, bez přítomnosti domácího.V zahrádce se nachází gril, houpačky pro děti, venkovní sprcha. Na pláži jsou k dispozici lehátka na slunění. Pobyt domácích mazlíčků není povolen. Dětskou postýlku je možné zajistit na vyžádání.

Ubytování

Přízemí: apt,. pro 4-6 osob, 2 ložnice - jedna s manželským lůžkem, druhá se 2 postlemi, obýv. pokoj s rozkl. gaučem pro 2 dosp. osoby a jídelním stolem, kuchyňka, koupelna s WC a sprchou, velmi prostorný balkon přístupný z obýváku i ze zahrady, 1. p.: apt. 4-6 osob, 2 ložnice - jedna s manželským lůžkem, druhá se 2 postlemi, prostorná denní místnost s jídelním stolem a rozkl. gaučem pro 2 dosp. osoby, kuchyňský kout, AC, prostroný balkon s částečným pohledem na moře, koupelna s WC a sprchou přístupná z chodby. 2. p.: apt. 4-6 osob, 2 ložnice - každá s manželským lůžkem, prostorná denní místnost s jídel. stolem a rozkl. gaučem pro 2 dosp. os., kuchyňský kout, AC, prostroný balkon s částečným pohledem na moře, koupelna s WC a sprchou přístupná z chodby.

Stravování:bez stravy.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Příplatky

Povinné příplatky: Transfer pro autokarové hosty z magistrály do domu (cena závislá na počtu osob - sdělíme na vyžádání).
Transfer pro autokarové hosty z magistrály do domu (cena závislá na počtu osob - sdělíme na vyžádání).

zpět

 
Facebook