Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Chorvatsko > Dalmácie > Hotel Adria ***

Hotel Adria ***

Dalmácie - Chorvatsko

Doporučení

Klimatizované, komfortně zařízené pokoje včetně balkonu s nabídkou služeb all inclusive za výhodných cenových podmínek. Hotel se skvělou polohou nedaleko od písčité pláže a bohatou možností kulturního a sportovního vyžití.

Poloha

hotel Adria se nachází v piniovém háji na klidném místě nedaleko od pláže a tenisových kurtů, vzdálenost od centra je cca 15 min. chůze promenádou podél moře. Cca 400 m na písčitou pláž Soline.

Pro děti

dětský klub Firáček cca od 03.06. do 9.9. 2017 - animace v českém jazyce, hotelový miniklub spojený s Firáčkem (červenec, srpen), dětské židličky v restauraci, dětský bazén.

Internet

WiFi zdarma na recepci, částečně v restauraci a v kavárně, která je mimo AI.

Vybavení

recepce, směnárna, aperitiv bar, restaurace s terasou, kongr. sál, vnitřní bazén (zavřený 11.06. - 15.09.), venkovní bazény se sluneční terasou a lehátky zdarma (omezené množství), výtahy, sauna, fitness, víceúčelové hřiště, WiFi. Domácí mazlíček není povolen.

Ubytování

2 – 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchou/vanou a WC, balkon, TV + SAT, klimatizace, telefon, vysoušeč vlasů. Přistýlky jsou ve formě rozkl. gauče/křesla (vhodné pro osoby do 150 cm výšky). V trojlůžk. pokoji je francouz. lůžko, postel a přistýlka na rozkládání. 1lůžk. pokoje na vyžádání.

Stravování:all inclusive

All Inclusive:plná penze formou bufetu včetně nápojů v hlavní restauraci (perlivé a neperlivé nealko. nápoje, džusy, pivo, víno, voda), odpolední svačina v baru u bazénu 15.00 - 16.00 hod. (káva, čaj, sušenky, tyčinky, 3x týdně zmrzlina pro děti), nápoje podávány v all inclusive baru u bazénu 10.00 - 23.00 hod. v plastových kelímcích včetně místních alkoholických nápojů. Zábavní programy a animace (červenec, srpen) 6x týdně, 1x týdně dalmatský večer, posilovna, multifunkční hřiště (fotbal, házená, basketbal), plážový volejbal, stolní tenis, zdarma 1 hod WiFi v hale hotelu.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Příplatky

Služby za poplatek: aromaterapie a masáže, beauty salon, solná komora, pronájem kol a lodí, potápění a vodní sporty, parkoviště 2 - 4 EUR/den - splatné v místě, lednička na pokoj na vyžádání (cca 5 EUR/den), dětská postýlka na vyžádání (cca 5 EUR/den), trezor na vyžádání (cca 3 EUR/den).

zpět

 
Facebook