Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Chorvatsko > Dalmácie > Hotel Resnik **

Hotel Resnik **

Dalmácie - Chorvatsko

Doporučení

Vynikající nabídka pro rodiny s malými dětmi, levnější ubytování v bungalovech s jednodušším vybavením u pláže s drobnými oblázky a pozvolným vstupem do moře a s výhodnými slevami pro děti.

Poloha

rozsáhlý komplex s pavilony a zděnými bungalovy obklopený zelení. Cca 50 m od oblázkové pláže s hrubým pískem a betonovými platy.

Pro děti

animační program cca 17.06-31.08.2018 pro děti 4-12 let

Internet

WiFi na recepci zdarma.

Vybavení

recepce, restaurace, bary, taverna, obchod, tenisové kurty, travnaté fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal a míčové hry, stolní tenis.

Ubytování

pavilony: pěkné renov. pokoje pro 2–3 os. – s manž. lůžkem (franc. postel) a přistýlkou, balkon, SAT/TV, telefon, koupelna s WC. Bung.: jednodušší ubytování vhodné pro nenáročné klienty, kteří ocení soukromí. Bung. pro 2–4 osoby růžový: 4 lůžka v 1 místnosti, TV, koupelna se sprchou a WC, terasa. Bungalov pro 2–4 suite žlutý nebo růžový – 2 ložnice s 2lůžkem, TV, koupelna se sprchou a WC, terasa. Bung. pro 2-4 os. standard bílý nerenov. - místnost s manž. postelí či 2 samost. lůžky a možnost až 2 přistýlek ve formě postele, koupelna s WC, terasa. V bung. je možnost přistýlky na rozl. křesle (vhodná pro děti do 10 let). Pokoje a bungalovy suite s klimatizací na potvrzení.

Stravování:all inclusive

All Inclusive:plná penze formou bufetu včetně nápojů (pivo, stolní víno, voda, nealk. nápoje, čaj 10.00-22.00 hod.), odpolední zmrzlina pro děti do 12 let v 16.00 hod. mimo soboty.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Příplatky

Služby za poplatek: pronájem lehátek, slunečníků a dalších rekvizit na pláži, jídlo a nápoje v plážovém baru, tenisové kurty, klimatizace pouze v pokojích nebo bung. suite musí být potvrzena na smlouvě, trezor, půjčovna kol.

zpět

 
Facebook