Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Chorvatsko > Istrie > Apartmány Lanterna Poreč **

Apartmány Lanterna Poreč **

Istrie - Chorvatsko

Doporučení

Apartmány jsou velmi vhodné pro aktivní rodiny. Pláž u Lanterny byla oceněna Modrou vlajkou.

Poloha

resort leží v piniovém háji na poloostrově Lanterna, cca 100-200 m od oblázkové a skalnaté pláže s mírným vstupem do moře vhodným pro děti. Pláž je oceněna Modrou vlajkou. Nedaleko se nachází sportovní centrum Valeta, jezdecké centrum Lanterna, tenisové kurty. Část pláže je vyhrazena pejskům.

Pro děti

hřiště s prolézačkami a pískovištěm pro děti, dětský klub Maro pro děti 4-12 let, dětská postýlka za příplatek 5 EUR/den (platba v místě)

Internet

WiFi zdarma na recepci.

Vybavení

nákupní a zábavní centrum, a la carte restaurace s terasou, diskotéka, bary a restaurace rychlého občerstvení, obchod, lékař, směnárna, animace pro děti i dospělé (květen-září), stezky na procházky a jogging, parkoviště zdarma.

Ubytování

apartmán třílůžkový: ložnice se 2 postelemi, obytná kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, kuchyň. kout, koupelna s WC/sprchový kout, cca 37 m2, balkon stranou k moři. Apartmán čtyřlůžkový: dvoulůžková ložnice se 2 postelemi, obytná kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna s WC/sprchový kout, cca 44 m2, balkon stranou k moři. Apartmán šestilůžkový dvoupatrový: kuchyň s jídelním koutem v obytné místnosti s gaučem, 2x koupelna s WC/sprchový kout, 3x dvoulůžková ložnice (každá se 2 postelemi), cca 70 m2, 3x balkon.

Stravování: bez stravy

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v daném typu ubytování bez stravy, výměnu ložního prádla a ručníků, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Komplexní pojištění, fakultativní příplatky.

Příplatky

Služby za poplatek: pes na zpětné potvrzení za příplatek, internetový koutek v hotelu Valamar Club Tamaris, půjčovna aut a kol, vodní sporty, tenis, potápění, minigolf, stolní tenis.


Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.
Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook