Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Chorvatsko > Istrie > Apartmány + studia Soukromé ubytování - Pula **+

Apartmány + studia Soukromé ubytování - Pula **+

Istrie - Chorvatsko

Doporučení

Pro všechny, kteří si rádi užívají dovolenou v soukromých apartmánech ve městech a v jejich okolí na istrijském poloostrově s bohatou historií, příjemnou středomořskou atmosférou a plážemi oceněnými Modrými vlajkami.

Poloha

v městečkách na istrijském poloostrově pověstných nádhernými plážemi, a to zejména písčitými a oblázkovými, v soukromých domech nebo nové apartmánové zástavbě. Cca 200 – 1 500 m od písčito-oblázkových pláží.

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 osobní auto/apt., gril – na vyžádání v CK.

Ubytování

vybavená studia nebo apt. pro 2–10 osob, s vlastní koupelnou a WC, kuchyňským koutem se základním vybavením, ložnice, obytná místnost s rozkládacími gauči, většinou s možností přistýlky.

Stravování: bez stravy

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v daném typu ubytování bez stravy, výměnu ložního prádla a ručníků, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Komplexní pojištění, fakultativní příplatky.

Příplatky

Povinné příplatky: přihlašovací poplatek cca 5 EUR/os./pobyt – splatné v místě.
přihlašovací poplatek cca 5 EUR/os./pobyt – splatné v místě.


Služby za poplatek: domácí zvířata – na vyžádání (cca 7-10 EUR/den – splatné v místě), klimatizace na vyžádání (cca 7 EUR/den – splatné v místě). Celá řada vodních sportů, pronájem kol.

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.
Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook