Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Chorvatsko > Istrie > Hotel Sol Garden Istra ****

  • Doporučujeme

Hotel Sol Garden Istra ****

Istrie - Chorvatsko

Doporučení

Hotel nabízí aktivity a zábavu pro celou rodinu: venkovní aquapark, wellness centrum a přístup ke sportovišti. Pro děti pak light all inclusive zdarma.

Poloha

hotel Sol Garden Istra spojuje moderní design s původní istrijskou architekturou, nachází se 200 metrů od přírodní pláže a cca 3 km od centra Umagu.

Pro děti

miniklub ( květen-pol. září), teen club ve věku 14-17 let (červenec-srpen), hřiště, Kids light all inclusive, tematické party, postýlka zdarma (na vyžádání).

Internet

WiFi na pokojích, internet. koutek na recepci zdarma.

Vybavení

hotel v zahradě se soustavou bazénů a vodních atrakcí je součástí Resortu Sol Garden Istra s více než 1100 m2 vodní plochy. Lobby bar, snack bar, aquapark (otevřený od pol. června do pol. září), kongresové centrum, parkování zdarma na sběrném parkovišti, před hotelem za přípl., kadeřnictví, suvenýry, směnárna, bankomat, cyklokoutek, cvičení, živá hudba.


Ubytování

klimatizované pokoje Classic jsou vybaveny minibarem, trezorem, SAT/TV, telefon, koupelna/WC, fén, balkon. Hotel disponuje rodinnými propojenými pokoji až pro 5 osob.

Stravování: polopenze, pro děti 5-11,99 let light all inclusive zdarma

Snídaně: bufetové

Večeře: bufetové, cooking show

All Inclusive:pro děti - Kids light all inclusive - (pol. června - pol. září) - určeno pro děti od 5 do 12 let (při příjezdu obdrží náramek): oběd (denní menu) 13.00 - 15.00, nealko, voda 12.00 - 17.00, zmrzlina/zákusek - v danou hodinu odpoledne (dle ročního období). Nabídka je k dispozici v odděleném prostoru pro jídlo a pití v zábavním centru, přístupném pouze pro děti s náramky!

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s ALL INCLUSIVE, výměnu ložního prádla a ručníků, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: půjčovna kol pro děti i dospělé, půjčovna cyklo vybavení, kompletní servis a opravy jízdních kol, cyklistické výlety s průvodcem, wellness centrum o rozloze 1000 m2, saunový komplex, víceúčelové hřiště Katoro (fotbal, házená, basketbal, volejbal), jezdecké centrum, vodní sporty, tenis. škola s 26 tenisovými kurty.





Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook