Jana Kalvodová, JK BUS

WELL - Terme Tuhelj - RELAXAČNÍ POBYT

kufr

Termín:06.12. (St) - 08.12. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1056867

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 4 700 Kč

Stravování
polopenze
UPŘESNĚNÍ LOKALITY
Zvláštností tuheljské termální vody je velké množství peloidů, které se hromadí v látkách vznikajících při geologických procesech v přírodě. Tyto jemně rozptýlené částice jsou minerálního a rostlinného původu. Hlavní složkou vody je síra, která zvyšuje její léčivé vlastnosti. Termální voda Tuhelj obsahuje kromě síry také sodík, draslík, vápník, hořčík, stroncium a mnoho dalších složek. U pramene této léčivé termální vody se můžete i vykoupat. Vřídelní bazény se nacházejí v blízkosti zámecké restaurace Mihanovič a nabízejí jedinečný zážitek protkaný přírodními vlastnostmi termální vody a léčivého bahna.
KDE BUDETE SPÁT
a)2-lůžkové pokoje CLASSIC: 17 m2, Spr/WC, klimatizace, LED TV, minibar, trezor, fén, Wi-Fi. Balkon za příplatek. b)2-lůžkové pokoje CLASSIC s přistýlkou: 19 m2, Spr/WC, klimatizace, LED TV, minibar, trezor, fén, Wi-Fi. c)2-lůžkové pokoje PREMIUM s přistýlkou: 26m2, Spr/WC, klimatizace, LED TV, minibar, trezor, fén, Wi-Fi. Výhled do parku. Čelní výhled s příplatkem. Rodinné pokoje - 2 pokoje propojené dveřmi - na dotaz včetně ceny.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Hotel Well zahrnuje šest budov. Část zcela nových budou, část po rekonstrukci. K dispozici: recepce, restaurace (možnost dietního menu - na přání klienta nebo objednat snídani na pokoj - za příplatek na místě), a la carte Restaurant Lati, samoobslužná restaurace, denní bar, parkoviště, Wi-Fi. Hotel je propojen podzemní chodbou s centrem SPAeVITA ( léčebné a masážní relaxační centrum), se Saunovým světem ( bioionizované sauny s krystaly, chromoterapie,a finské typy saun, panoramatická sauna, bahenní, solné a dvojité parní sauny, ledová jeskyně Ledena jama, Kneippova stezka, jacuzzi, studený bazén, laconium sauna, wellness bar, terasa na slunění a relaxaci) a s vnitřními bazény Vodní planety. Jedná se o největší lázeňský komplex v Chorvatsku, s termální vodou ve všech bazénech ( 15 tis. m2 vodních ploch = 8 venkovních a krytých bazénů s četnými atrakcemi).
FORMA STRAVY
Polopenze - bufet. V TOP sezoně plná penze + neomezené konzumace nápojů (nealko) k obědu a večeři. Viz pobytové balíčky.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Vyznačené turistické trasy v okolí Terme Tuhelj, hrad Mihanovic i místní kulinářské speciality lákají k výletu do okolí. Sportovní vyžití v blízkém okolí: - tenisový kurt, - stolní tenis, - cyklistika - půjčovna kol - minigolf, - dětské hřiště, - animační tým
DALŠÍ SLUŽBY
Vstup do sauny nad služby balíčku - 13,-€/osoba/den
POBYT S DĚTMI
1 dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA - se dvěma dospělými. Děti 5 - 11,9 let na přistýlce se slevou až 50% - se 2 plně platícími osobami.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Wellness : sauna, solárium, spa a wellness, masáže, jacuzzi, turecká/parní lázeň, krytý bazén (celoročně). Fitness centrum AQUAPARK VODNÍ PLANETA = venkovní i vnitřní termální bazény na ploše 15 000 m2 nabízí četné vodní atrakce i relax. Vnitřní bazény: - dětské vodní městečko plné atrakcí - plavecký bazén - relaxační bazén s vodními tryskami Venkovní aquapark - rekreační bazén - 250 m dlouhá řeka s masážními tryskami, nafukovacími kruhy (raft) , lagunami a koktejlovým vodním barem. - skluzavky a tobogány nejen pro děti, - bazén s umělými vlnami. - Tuhiland se skluzavkami a postřikovači je určen pro děti od 4 do 10 let. - pro nejmenší děti mělký bazének s malou skluzavkou, kbelíky na vodu a vodními rozstřikovači ve tvaru zvířátek. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma Restaurace s nabídkou občerstvení Animace pro celou rodinu - aquaearobic, vodní hry i kreativní dílničky. Všechny objekty v Terme Tuhelj jsou propojeny vyhřívanými podzemními chodbami, takže se k nim dostanete pohodlně v županu.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
Bezplatné parkování na hotelovém parkovišti.
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
Na dotaz včetně ceny.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Terme Tuhelj se nacházejí v centru kontinentální chorvatské oblasti Zagorje, přímo u termálního a léčivého bahenního pramene . Terme jsou obklopeny zelenou, kopcovitou krajinou a leží jen 40 kilometrů severně od Záhřebu. Toto místo je vhodně nejen pro relaxační pobyt v termálech, ale i jako místo k zastavení a relaxaci na cestě do přímořských destinací
PŘÍJEZD AUTEM
46.066081N,15.783742E
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT ( min. 2 noci, nástup libovolný) - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Classic nebo Double Premium dle zvoleného počtu nocí - polopenze formou bufetu, BONUSY ZDARMA: - volný vstup do bazénů v areálu Vodní planeta v Terme Tuhelj - 1x volný vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Classic - neomezený vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Premium - volný vstup do bazénů Wellness centra Termalija Relax & Thermal park Aqualuna v Terme Olimia, cca 28 km. - »wellness taška« (taška s županem a další ručník) - vodní aerobik, ranní cvičení, - volný vstup do fitness, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, - Animační program v „mini klubu“ pro děti, - Přístup k internetu zdarma (WLAN).
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
REKREAČNÍ POBYT TOP SEZONA ( min. 2 noci, nástup libovolný) - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Classic nebo Double Premium dle zvoleného počtu nocí - plná penze formou bufetu + neomezené množství nealko nápojů k obědu a večeři BONUSY ZDARMA: - Volný vstup do bazénů Water planet v Terme Tuhelj, - Neomezený vstup do saunového světa, - Volný vstup do bazénů Wellness centra Termalija Relax & Thermal park Aqualuna v Terme Olimia, cca 28 km - župan a ručník navíc, - vodní aerobik, ranní cvičení, - volný vstup do fitness, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, - Animační program v „mini klubu“ pro děti, - bezplatné připojení k internetu na pokoji (WLAN), AŽ 2 DĚTI ZDARMA : 1 dítě do 11,99 let a 1 dítě do 4,99 let (na pokoji se 2 dospělými)
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
ZVÝHODNĚNÝ RELAXAČNÍ POBYT na 5 NOCÍ ( 6 dní/5 nocí, nástupní den libovolný) - 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Classic nebo Double Premium - 5x polopenze formou bufetu, BONUSY ZDARMA: - volný vstup do bazénů v areálu Vodní planeta v Terme Tuhelj - 1x volný vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Classic - neomezený vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Premium - volný vstup do bazénů Wellness centra Termalija Relax & Thermal park Aqualuna v Terme Olimia, cca 28 km. - »wellness taška« (taška s županem a další ručník) - vodní aerobik, ranní cvičení, - volný vstup do fitness, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, - Animační program v „mini klubu“ pro děti, - Přístup k internetu zdarma (WLAN).
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
ZVÝHODNĚNÝ RELAXAČNÍ POBYT na 5 NOCÍ TOP SEZONA ( 6 dní/5 nocí, nástupní den libovolný) - 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Classic nebo Double Premium - 5x plná penze formou bufetu + neomezené množství nealko nápojů k obědu a večeři BONUSY ZDARMA: - Volný vstup do bazénů Water planet v Terme Tuhelj, - Neomezený vstup do saunového světa, - Volný vstup do bazénů Wellness centra Termalija Relax & Thermal park Aqualuna v Terme Olimia, cca 28 km - župan a ručník navíc, - vodní aerobik, ranní cvičení, - volný vstup do fitness, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, - Animační program v „mini klubu“ pro děti, - bezplatné připojení k internetu na pokoji (WLAN), AŽ 2 DĚTI ZDARMA : 1 dítě do 11,99 let a 1 dítě do 4,99 let (na pokoji se 2 dospělými)
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
ZVÝHODNĚNÝ RELAXAČNÍ POBYT na 7 NOCÍ (8 dní/7 nocí, nástupní den libovolný) - 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Classic nebo Double Premium - 7x polopenze formou bufetu, BONUSY ZDARMA: - volný vstup do bazénů v areálu Vodní planeta v Terme Tuhelj - 1x volný vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Classic - neomezený vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Premium - volný vstup do bazénů Wellness centra Termalija Relax & Thermal park Aqualuna v Terme Olimia, cca 28 km. - »wellness taška« (taška s županem a další ručník) - vodní aerobik, ranní cvičení, - volný vstup do fitness, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, - Animační program v „mini klubu“ pro děti, - Přístup k internetu zdarma (WLAN).
PROGRAMOVÝ POBYT č.6
ZVÝHODNĚNÝ RELAXAČNÍ POBYT na 7 NOCÍ TOP SEZONA (8 dní/7 nocí, nástupní den libovolný) - 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Classic nebo Double Premium - 7x plná penze formou bufetu + neomezené množství nealko nápojů k obědu a večeři BONUSY ZDARMA: - Volný vstup do bazénů Water planet v Terme Tuhelj, - Neomezený vstup do saunového světa, - Volný vstup do bazénů Wellness centra Termalija Relax & Thermal park Aqualuna v Terme Olimia, cca 28 km - župan a ručník navíc, - vodní aerobik, ranní cvičení, - volný vstup do fitness, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, - Animační program v „mini klubu“ pro děti, - bezplatné připojení k internetu na pokoji (WLAN), AŽ 2 DĚTI ZDARMA : 1 dítě do 11,99 let a 1 dítě do 4,99 let (na pokoji se 2 dospělými)
CELKOVÁ KAPACITA
Celkem 264 dvoulůžkových pokojů 126 pokojů se nachází v nově postavených budovách. Dalších 138 pokojů ve starší části hotelu bylo zrekonstruováno.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: Wi-Fi parkování vstup do fitness denní programy a sportovní aktivity dětské animační programy v hotelovém "mini klubu"
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
1,35 € / osoba / den
AKČNÍ NABÍDKA
CHORVATSKO NENÍ JEN MOŘE // LM SLEVA 25% NA PODZIMNÍ POBYT 27.10. - 5.11.2023 + AŽ 2 DĚTI ZDARMA
URČITĚ OCENÍTE
Proč Hotel WELL****? - zastavte se a relaxujte - dovolená v Chorvatsku jinak - 5000 m2 vodní plochy parku Vodní planeta - vlastní termální a bahenní pramen - relaxace na cestě do přímořské destinace
SLEVY A VÝHODY
LM SLEVA 25% NA PODZIMNÍ POBYT 27.10. - 5.11.2023 + AŽ 2 DĚTI ZDARMA - při zakoupení pobytu do 30.9.2023

WELL - Terme Tuhelj - RELAXAČNÍ POBYT

destinace: Chorvatsko, Vnitrozemí, Tuhelj

termín:06.12. (St) - 08.12. (Pá) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

WELL - Terme Tuhelj - RELAXAČNÍ POBYT
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...