Jana Kalvodová, JK BUS

Jednodenní lyžování Sölden

kufr

Termín:29.01. (So) - 29.01. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:943847

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 190 Kč

Poloha
Pojeďte si s námi zalyžovat do oblíbeného Rakouského střediska. Na své si přijde jak začátečník, tak i zkušený lyžař.

Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírnější Tiefenbach. Skiareál patří mezi nejvíce kvalitní střediska v Rakousku. Mezi zajímavosti atří i fakt, že se zde natáčel jeden z filmů agenta 007 Jamese Bonda, a to Specter. 

Prominentní lyžařská oblast a jedna z nejnavštěvova­nějších rakouských turistických destinací, hluboce zařezané údolí Ötztal, je jednou z nejlepších a nejdražších adres. Z rušného Söldenu vyrůstají rozsáhlé exponované svahy s více než 1 600m převýšením a poctivě sportovně skloněnými tratěmi, jež ještě zastřešují dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. Systém lanovek a vleků je rychlý a výkonný, podobně i zasněžování, které díky suššímu mikroklimatu nezřídka přichází ke slovu. ( zdroj Snow.cz)
Program
Odjezd z Prahy kolem 23:00 hod (pátek). Příjezd k lyžařskému areálu v ranních hodinách. Celý den individuální volno, na lyžařské či jiné aktivity. V odpoledních/podvečerních hodinách (čas bude upřesněn průvodcem na místě) sraz u busu, kde Vás čeká pozornost v podobě teplého nápoje zdarma, poté odjezd zpět do ČR. Předpokládaný návrat do Prahy po půlnoci.


Sölden je vybaven výkonnými, expresními a pohodlnými lanovkami, jediným „úzkým“ místem jsou pouhé dvě přístupové lanovky (Gaislachkogl, Giggijoch), které zásobují celý areál s hodinovou přepravní kapacitou přes 60 tisíc osob – při ranním výjezdu se i přes svou ohromnou výkonnost (cca 8 000 os./hod.) mohou poněkud zahltit. Přesun na ledovec soustavou sedačkových a kabinkových lanovek zabere zhruba hodinu. Oba ledovce jsou kromě vleků obsloužené výkonnými kabinkovými lanovkami, z nichž dosáhnete na většinu sjezdovek – ke kabinkám by mohla směřovat snad jediná výtka: jsou méně prostorné, než si diktuje dnešní komfort. I některé z „bublinových“ sedaček v zimním lyžařském areálu jsou z nejstarší generace, tedy bez polstrování a zvýšené opěrky zad. Sjezdovky jsou rozložené po opravdu velkém území s pěti vrcholy, nicméně přejezdy mezi nimi jsou pohodlné a bez plochých úseků, jen na lesních dojezdech někdy dost zúžené.
Zdroj: Snow.cz
Cena zahrnuje
Dopravu naším autobusem
Přepravu jednoho páru lyží, lyžařských bot a holí
Služby technického průvodce
1 palubní tašku k přepravě
Teplý nápoj po lyžování
Cena nezahrnuje
Cena 1denního skipasu: 62,50 € dospělí, mladiství 16-18 let 50 €, děti 6-15 let 34,- € částka za skipas
Cestovní a úrazové pojištění

Poplatek za skipas je vybírám průvodcem v autobuse. Mějte nachystanou částku přesně. U průvodce není možné platit kartou. Pokud budete hradit kartou na místě, pak Vám nebude na pokladně poskytnuta skupinová cena.
Nástup / Výstup
PRAHA – 23:00 HOD (pátek) PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN – 23:45 HOD ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 00:30 HOD ZASTÁVKA MHD ČERNICE
ROZVADOV – 01:30 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Jednodenní lyžování Sölden

destinace: Rakousko, Tyrolsko, Sölden Arena / Otztal

termín:29.01. (So) - 29.01. (So) 2022 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Jednodenní lyžování Sölden
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Vega Tour, s.r.o. IČO: 62917072
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...