Jana Kalvodová, JK BUS

Penzion Energy II.

kufr

Termín:02.10. (Po) - 08.10. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:729844

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 8 900 Kč

Resort

Podhájska je obec v okrese Nové Zámky, která získala svůj věhlas díky extrémně léčivé termální vodě, která zde vyvěrá na povrch. Tato třetihorní geotermální mořská voda má velice unikátní složení a vysoký obsah různých prvků a minerálů - podobné jaké má Mrtvé moře. Obsahuje mořskou sůl, ta má při zevní aplikaci antiseptický, protizánětlivý a čisticí efekt. Dále obsahuje harmonickou skladbu kyseliny borité a křemičité, hořčíku, zinku, jódu, lithia, vápníku, chromu, draslíku, bromu, fluoru, stroncia, rubidia, titanu, železa, mědi a dalších prvků a minerálů. Jsou to zvláště ty prvky a minerály, které mají ověřený pozitivní efekt při různých ekzémech, vyrážkách a kožních onemocněních. Voda v bazénech je velmi horká, ale nemusíte se bát množení bakterií, protože obsah jódu v této vodě je tak vysoký, že zabrání šíření jakýchkoliv přenosných nemocí. Kvůli vysoké koncentraci jódu má voda v Podhájske specifické hnědorezavé zabarvení a charakteristický zápach. Areál termálního koupaliště má 12ha a osm různých bazénů s rozdílnou teplotou vody. 4 z nich jsou s termální vodou 36–38°C (jeden je pro děti - 32°C).  

V zimní sezoně cca od 1.11. do 30.4. jsou otevřeny: sedací bazén - s termální vodou, teplota do 40 °C, dětský bazén - s termální vodou, teplota vody do 32 °C (hloubka 0,5 m), ochlazovací bazén - s užitkovou vodou, teplota vody min. 18 °C. Cca od května jsou otevřeny další bazény. Bližší info na www.tkpodhajska.sk. V areálu term. koupaliště je rovněž areál wellness centra Aquamarín, kde se nachází venkovní a vnitřní bazénový svět, vitální svět, turecká lázeň Hammam, komplex saun, odpočinkové prostory, vodní bar a kavárna. Vstup do wellness centra Aquamarín je samostatný. Blahodárná léčivá geotermální voda z Podhájske léčí: nemoci dýchacích cest, astma, vleklé nemoci průdušek, kožní nemoci (zejména atopický ekzém a lupénku), revmatizmus, dnu (lithium), bolesti kloubů, artritidu, osteoporózu, doléčení zlomenin (fosforečnany a vápník), chronické bolesti zad a páteře (bromidy tišící bolest), poruchy štítné žlázy (jodidy), cévní onemocnění, léčení kosmetických a dermatologických potíží pokožky.

Areál je otevřen v hlavní sezoně od 1.6. do 14.9. od 9:00 do 19:00, mimo tuto sezónu od 9:00 – 18:00. Každé pondělí je na TK uzavírací den - mimo období 1.6. - 14.9., kdy je i v pondělí areál otevřen od 13:00  do 19:00 hod.

Další oblíbený penzion Energy II je situován čelní stranou k termálnímu koupališti, nedaleko zimního vstupu do areálu a wellness centra Aquamarín, jen cca 80m od penzionu Energy I. K vybavení penzionu Energy II patří vlastní vnitřní bazén s hydromasážními tryskami, a s termální vodou, která má stejné složení jako na centrálním termálním koupališti (volný celodenní vstup pouze pro ubytované), Wi-Fi je na recepci a v blízkých pokojích k dispozici zdarma, možnost zapůjčení fénu. Ubytování – Energy II - 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a kompletním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají ledničku, rádio,  TV-SAT s českými programy a balkon s výhledem na koupaliště. Stravování je v malebné stylové restauraci v suterénu penzionu, snídaně jsou ve formě švédských stolů (teplý bufet), večeře servírovaná. Penzion není vybaven výtahem.

V ceně zájezdu je: Ubytování, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze (snídaně a večeře). Wi-Fi, delegát CK, pojištění CK proti úpadku.

V ceně pobytu pro ubytované v penzionu Energy II je i neomezený celodenní vstup do Řím-ských lázní ve vedlejším penzionu Energy I s termální léčivou vodou včetně venkovního bazénu, Další služby jsou za příplatek (sauna, vířivka, masáže, zábaly, vanové koupele aj.).

V ceně zájezdu není: Povinné komplexní cestovní pojištění včetně storna – zrušení zájezdu z vážných důvodů, místní poplatek 1€/os/noc, vybere průvodce CK.

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:včasný nákup do 28.02. - 250 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 150 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

O destinaci

Podhájska je obec v okrese Nové Zámky, která získala svůj věhlas díky extrémně léčivé termální vodě, která zde vyvěrá na povrch. Tato třetihorní geotermální mořská voda má velice unikátní složení a vysoký obsah různých prvků a minerálů - podobné jaké má Mrtvé moře. Obsahuje moř-skou sůl, ta má při zevní aplikaci antiseptický, protizánětlivý a čistící efekt. Dále obsahuje har-monickou skladbu kyseliny borité a křemičité, hořčíku, zinku, jódu, lithia, vápníku, chromu, draslíku, bromu, fluoru, stroncia, rubidia, titanu, železa, mědi a dalších prvků a minerálů. Jsou to zvláště ty prvky a minerály, které mají ověřený pozitivní efekt při různých ekzémech, vyrážkách
a kožních onemocněních. Voda v bazénech je velmi horká, ale nemusíte se bát množení bakterií, protože obsah jódu v této vodě je tak vysoký, že zabrání šíření jakýchkoliv přenosných nemocí. Kvůli vysoké koncentraci jódu má voda v Podháj-ske specifické hnědorezavé zabarvení a charakteri-stický zápach. Areál termálního koupaliště má 12ha a má osm různých bazénů s rozdílnou teplotou vody. 4 z nich jsou s termální vodou 36–38°C (jeden je pro děti - 32°C).V zimní sezoně od 1.11. do 30.4. jsou otevřeny: sedací bazén - s termální vodou, teplota do 40 ° C, dětský bazén - s termální vodou, teplota vody do 32 ° C (hloubka 0,5 m), ochlazovací bazén - s užitkovou vodou, teplota vody min. 18 °C. Od 1.5. jsou otevřeny další 2 bazény a od 1.6. všechny. Bližší info na www.tkpodhajska.sk. V roce 2012 bylo v areálu term. koupaliště otevřeno wellness centrum Aquamarín. Klienti zde naleznou venkovní a vnitřní bazénový svět, vitální svět, tureckou lázeň Hammam, komplex saun, odpočinkové prostory, vodní bar a kavárnu. Vstup do nového wellness centra je samostatný. Blahodárná léčivá geotermální voda z Podhájske léčí: nemoci dýchacích cest, astma, vleklé a opakující se nemoci průdušek, kožní nemoci (zejména atopický ekzém a lupénku), revmatizmus, dnu (lithium), bolesti kloubů, artritidu, osteoporózu, doléčení zlomenin (fosforečnany a vápník), chronické bolesti zad a páteře (bromidy tišící bolest), poruchy štítné žlázy (jodidy), cévní onemocnění, léčení kosmetických a dermatologických potíží pokožky.

Každé pondělí je na TK uzavírací den - mimo období 1.6. - 14.9., kdy je i v pondělky areál otevřen od 13:00 do 19:00 hod.

 

Cena zahrnuje
ubytování
strava
doprava
Wi-fi
delegát CK
pojištění CK proti úpadku
celodenní vstup do Římských lázní Energy I
Cena nezahrnuje
Povinné komplexní cestovní pojištění včetně storna
místní poplatek 1€/os/noc

Penzion Energy II.

destinace: Slovenská republika, Jižní Slovensko, Podhájska

termín:02.10. (Po) - 08.10. (Ne) 2023 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Penzion Energy II.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: A-Z TOUR s.r.o. IČO: 28638565
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...