Jana Kalvodová, JK BUS

Za pohodou do Julských Alp

kufr

Termín:02.07. (So) - 06.07. (St) 2022

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 3 noci

ID hotelu:928557

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 5 535 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj - 1 790 Kč, cestovní pojištění Uniqa.
Poznámka
Předpokládaný odjezd z Brna - 22:00, plánovaný příjezd do Brna 22:00. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.
Trasa
KAMNICKO-SAVINJSKÉ ALPY – NP TRIGLAV – VOGEL - LAGHI DI FUSINE – SAVICA – BOHINJSKÉ JEZERO – KRAJSKA GORA - BLED - VRŠIČ - SOČA - VELIKA  KORITA - PREDEL
Svozové trasy
A, B, C, D, E2
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v nočních hodinách směr Slovinsko.
2. den
Naše první kroky povedou do TRIGLAVSKÉHO NP - lanovkou se dostaneme na planinu pod vrcholem VOGEL (1 922 m), čeká nás túra s výhledem na BOHINJSKÉ JEZERO, u kterého budeme následně moci relaxovat. Budeme mít i možnost romantického výletu na lodi po jezeře. Zavítáme také k vodopádu SAVICA, který patří k největším a nejkrásnějším vodopádům, které můžeme ve Slovinsku navštívit. Impozantní výška 78 m, ze které se valí voda, nabízí jedinečnou podívanou. Poté přijedeme na ubytování.
3. den
Po snídani se vydáme na druhé nejvyšší pohoří Julksých Alp – na KAMNICKO-SAVINJSKÉ ALPY, kterou jsou charakteristické množstvím dolin a tradičními dřevěnými salašemi. Největším lákadlem Kamnických Alp je Velika planina (1 800 m), na kterou nás vyveze lanovka. V místních salaších budeme moci ochutnat místní kyselé mléko a sýry. V odpoledních hodinách budeme společně objevovat kouzlo BLEDU, ikonického jezera s ostrůvkem uprostřed, nad kterým se majestátně tyčí Bledský hrad. Ve večerních hodinách přijedeme na ubytování.
4. den
Dnes nás čeká okruh přes dvě horská sedla Julských Alp. Nejprve zavítáme na VRŠIČ – nejvýše položený slovinský průsmyk. Poté podnikneme vycházku na vrchol Vršič (1737 m), kolem pozůstatků bojů z 1. světové války. Projdeme se k tyrkysovému prameni řeky SOČA ve vnitru skály.  Následně podnikneme procházku 750 m dlouhou soutěskou řeky Soči s visutým mostem - VELIKA KORITA. Spatříme sedlo a hraniční přechod do Itálie PREDEL a u PREDELSKÉHO JEZERA se zastavíme a budeme mít možnost vykoupání, jde o nejhezčí partii italských Julských Alp. Ve večerních hodinách přijedeme na ubytování. 
5. den
Dnes budeme objevovat malebnou krajinu horského městečka KRANJSKA GORA a navštívíme i krásná italská jezera LAGHI DI FUSINE - jezera s ledovcovým původem a nádhernou barvou vody. Odpoledne nás čeká cesta zpět do ČR, příjezd do Brna v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 3× ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 3x snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu, vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 60 €.

Za pohodou do Julských Alp

destinace: Slovinsko, Jaderské pobřeží a kras, Portorož

termín:02.07. (So) - 06.07. (St) 2022 (5 dní, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Za pohodou do Julských Alp
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...